עזרי גיל הזהב

בעמוד זה נסקור מוצרים ועזרים שונים לשיפור הבטיחות, איכות החיים והרווחה של מבוגרים וקשישים וכן ניתן מידע לגבי חנויות ואתרי אינטרנט המאפשרים רכישה של מוצרים אלו.

עזרים ומוצרים - הקידמה בשרות הזקנה

עולם העזרים למבוגרים התפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות. אם בעבר היה ניתן למצוא מספר מצומצם של עזרים, כמו מקל הליכה או זכוכית מגדלת, היום קיים מגוון רחב של אלפי מוצרים שונים המיועדים לשיקום קשישים, במטרה לשפר את איכות החיים, להקל על ביצוע פעולות יום-יומיות, ולהגביר את הבטיחות של קשישים ובני גיל הזהב בבית ומחוצה לו. קשישים המקבלים מן המוסד לביטוח לאומי קצבת זקנה, יכולים להסתייע במענק זה לצורך רכישת המוצרים והעזרים להם הם זקוקים.

ניתן לחלק את עולם העזרים למספר תחומים מרכזיים כדלקמן:

עזרי ראיה

עזרי ראיה נועדו לאפשר קריאה או ביצוע פעולות למי שראייתו ירודה - ניתן למצוא מוצרים כמו זכוכית מגדלת, דף מגדיל, טלפון עם לחצנים גדולים במיוחד, שעון מדבר, שלט רחוק עם לחצנים גדולים וברורים, משקפי ראיה רגילים, משקפי מולטיפוקל ועוד.

עזרי שמיעה

מלבד המגוון הגדול של מכשירי שמיעה שונים המותאים לכל אחד, ניתן למצוא אביזרי שמע שונים, אוזניות המיועדות למקשים בשמיעה, טלפונים עם צליל מוגבר, פעמון עם אור ועוד.

עזרים למטבח

קיימים מאות עזרים למטבח ולחדר האוכל - החל מסכום עם ידית מיוחדת המאפשרת למי שמתקשה באחיזה לאכול בצורה עצמאית, פותחנים שונים, כלי מטבח נמצדים ובלתי שבירים, מתקנים להקלת אחיזה בקומקום, סירים ועוד.

בטיחות בבית

המוצר המרכזי בקטגוריה זו הינו לחצן מצוקה - המאפשר תקשורת מיידים עם מוקד חרום בכל מצב מכל נקודה בבית. מוצרים נוספים הם מכשיר איתור GPS לחולי אלצהיימר, עלפון עם לחצן חיוג מהיר וכמובן הקפדה על התאמת הבית לקשיש - בית נגיש.

עזרים לבית ולחדר האמבטיה

בקטגוריה זו ניתן למצוא מגוון גדול של ידיות אחיזה, משטחים מיוחדים למניעת החלקה, מוצרים להקלת תהליך ההתלבשות, כסא רחצה, גורב גרביים ועוד.

עזרי הליכה

לצורך מגוון בעיות הליכה - נכות, מחלות דמנטיות, מחלות פרקים ואפילו פטרת בציפורניים, ניתן למצוא מוצרים כמו מקל הליכה, הליכון, רולטור, כסא גלגלים, קלנועית כסא גלגלים ממונע ומוצרים נוספים המיועדים לתוך הבית או מחוצה לו.

חיתולים למבוגרים ומוצרי ספיגה

המגוון הגדול של מוצרי ספיגה נועד לתת מענה למי שסובל מדליפת שתן קלה עד לאי שליטה מוחלטת בסוגרים. בקטגוריה זו ניתן למצוא פדים שונים, מכנסונים, טיטולים למבוגרים, סופגנים, סדינים חד פעמיים, מוצרי החלטה שונים ועוד.

חנויות ואתרים לרכישת עזרים ומוצרים

להלן כל החנויות המציעות מוצרים או עזרים למבוגרים, קשישים, או בעלי מוגבלויות.

מכירים חנות או אתם נוספים? שלחו אלינו את הפרטים ונוסיף אותם

מרכז מידע גיל הזהב

מרכז מידע גיל הזהב מכיל מידע רב ומפורט לגבי מוצרים רבים לגיל הזהב וכן אפשרות לרכוש מוצרים נבחרים. לפני שרוכשים מוצר כדאי לבדוק באתר - מוצרים לגיל הזהב

העיקר הבריאות - חנות מכוונת

העיקר הבריאות הינו אתר מתמחה במכירת מוצרי בריאות וטבע  - האתר הוקם במטרה לתת מענה לצורך ההולך וגדל לציוד ולמוצרים מקצועיים בתחומי הבריאות השונים לחוביבי הבריאות, ספורטאים, קשישים, העלי מוגבלויות ועוד. 

באתר ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי בריאות, ספורט, טבע ועזרים שונים המיועדים לספורטאים, בני גיל הזהב וכל מי שבריאותו חשובה לו וכן מוצרים למטפלים, מידע מקצועי, מאמרים וטיפים לשמירה על הבריאות - העיקר הבריאות!
מאמרים אחרונים

קישורים
- ביטוח סיעודי
- משכנתא הפוכה
- בית אבות סיעודי
- קופת חולים


תנאי שימוש

מפת האתר